Polerowanie, korekta lakieru pozwala na trwałe usunięcie większości defektów powłoki lakierniczej. Zalecana jest szczególnie na autach zaniedbanych nieprawidłowym myciem, posiadających zmatowienia, hologramy, liczne głębsze jak i drobne zarysowania, otarcia oraz niedoskonałości.

W zależności od wyboru stopnia korekty, lakier Twojego auta może znacznie się poprawić lub powrócić do stanu takiego jak w dniu odbioru z salonu a często nawet i lepiej.

Przed rozpoczęciem polerowania lakieru powierzchnia zostaje odpowiednio oczyszczona i przygotowana do tego procesu. Oklejenie elementów plastikowych, gumowych,  wyklucza ich zabrudzenie lub uszkodzenie w trakcie polerowania samochodu.

Po procesie korekty lakier zostaje oczyszczony z pozostałości wypełniających past polerskich oraz dokładnie sprawdzony specjalistycznym oświetleniem co daje gwarancję dobrego wykończenia i efektu na lata.

Powierzchnia zostaje zabezpieczona woskiem lub powłoką ochronna, dzięki czemu zyskujemy dodatkowo szklistość, ochronę lakieru oraz efekt hydrofobowy.

Polerowanie lakieru: dostępne stopnie korekty lakieru:

  • KOREKTA 1-ETAPOWA – usunięcie drobnych niedoskonałości, hologramów, odzyskanie całkowitej śliskości oraz połysku.
  • KOREKTA 2-ETAPOWA – pozwala na trwałe usunięcie ok. 60-70% zarysowań z powierzchni lakieru. Auto przechodzi dwa etapy polerowania. Po zabiegu całość zostaje odpowiednio przygotowana i zabezpieczona.
  • PEŁNA WIELOETAPOWA KOREKTA – każdy element przechodzi wieloetapowy proces korekty do momentu uzyskania najlepszego efektu. Jest to najlepsza opcja polerowania lakieru. Znika wszystko to, co możliwe do usunięcia. Po takiej korekcie szczególnie polecam zabezpieczenie auta powłoką ochronną, ceramiczną lub kwarcową firmy Gyeon Q2.

Podsumowując: Dzięki prawidłowo wykonanej usłudze polerowania lakieru zyskujesz stałe usunięcie rys a nie ich maskowanie czy wypełnianie. Efekt jest długotrwały i przy odpowiedniej pielęgnacji pozwala się cieszyć nieskazitelnym lakierem przez długie lata.

Jeśli nie masz pewności jaką korektę lakieru wybrać, umów się na bezpłatne oględziny auta i dobór odpowiedniej opcji do Twoich potrzeb KONTAKT.