Korekta lakieru

Polerowanie, renowacja, trwałe usunięcie rys z lakieru samochodu.

Korekta lakieru
Korekta lakieru

Korekta lakieru, polerowanie pozwala na trwałe usunięcie większości defektów powłoki lakierniczej. Zalecana jest szczególnie na autach zaniedbanych nieprawidłowym myciem, posiadających zmatowienia, hologramy, liczne głębsze jak i drobne zarysowania, otarcia oraz niedoskonałości.

Po pierwsze: Czy warto ? Dzięki prawidłowo wykonanej usłudze polerowania lakieru zyskujesz stałe usunięcie rys a nie ich maskowanie czy wypełnianie. Po drugie, efekt jest długotrwały i przy odpowiedniej pielęgnacji pozwala się cieszyć nieskazitelnym lakierem przez długie lata. Podsumowując, jeśli wykonasz korektę lakieru zyskasz podwójnie! Twoje auto będzie wyglądało świetnie podczas całego okresu użytkowania a zabieg odwdzięczy się ceną sprzedaży auta czyli wzrostem jego wartości.

W zależności od wyboru stopnia korekty, lakier Twojego auta może znacznie się poprawić lub powrócić do stanu takiego jak w dniu odbioru z salonu a często nawet i lepszego.

Przed rozpoczęciem polerowania lakieru powierzchnia zostaje odpowiednio oczyszczona i przygotowana do tego procesu. Oklejenie wrażliwych elementów plastikowych, gumowych,  wyklucza ich zabrudzenie lub uszkodzenie w trakcie polerowania samochodu.

Po procesie korekty lakier zostaje oczyszczony z pozostałości wypełniających past polerskich oraz dokładnie sprawdzony specjalistycznym oświetleniem do inspekcji co daje gwarancję dobrego wykończenia i efektu na lata.

Powierzchnia zostaje zabezpieczona woskiem lub powłoką ochronna, dzięki czemu zyskujemy dodatkowo szklistość, ochronę lakieru oraz efekt hydrofobowy.

Korekta lakieru: dostępne stopnie polerowania:

  • KOREKTA 1-ETAPOWA – usunięcie drobnych niedoskonałości, hologramów, odzyskanie całkowitej śliskości oraz połysku lakieru. Dobry wybór np. przy sprzedaży auta lub jeśli nasz pojazd jest w dobrym stanie i wymaga jedynie odświeżenia.
  • KOREKTA 2-ETAPOWA – pozwala na trwałe usunięcie ok. 60-70% zarysowań z powierzchni lakieru. Auto przechodzi dwa etapy polerowania. Po zabiegu całość zostaje odpowiednio przygotowana i zabezpieczona. Ta opcja sprawdzi się jako idealny kompromis dający świetne efekty w stosunku do ceny.
  • PEŁNA WIELOETAPOWA KOREKTA – każdy element przechodzi wieloetapowy proces korekty do momentu uzyskania najlepszego efektu. Jest to najlepsza opcja polerowania lakieru. Znika wszystko to, co możliwe do usunięcia. Po takiej korekcie szczególnie polecam zabezpieczenie auta powłoką ochronną, ceramiczną lub kwarcową firmy Gyeon Quartz

Jeśli nie masz pewności jaką korektę lakieru wybrać lub chcesz ustalić cenę, umów się na bezpłatne oględziny auta i dobór odpowiedniej opcji do Twoich potrzeb KONTAKT.